До Нового року Україна активно нарощує імпорт цитрусових з двох країн

У листопаді поточного року Туреччина стала лідером з експорту цитрусових в Україну. За повідомленнями Митної служби, тільки в листопаді цього року Україна імпортувала з Туреччини цитрусових на суму майже 37 мільйонів доларів. В цілому, за 11 місяців цього року було імпортовано цитрусових з цієї країни на 910 мільйонів доларів.

Також Україна активно імпортує цитрусові з Єгипту. У листопаді обсяг імпорту склав менше 400 тисяч доларів, проте за весь рік було імпортовано екзотичних фруктів на 331 млн доларів. На третьому місці за обсягами імпортованих Україною цитрусів знаходиться Іспанія. У листопаді з цієї країни Україна отримала цитруси на 2,5 мільйона доларів. За весь рік сума перевищила 13 мільйонів доларів. При цьому обсяг імпорту з інших країн був мінімальним. Фахівці відзначили, що з початку року імпорт з інших держав перевищив 45 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що раніше експерти розповіли про користь мандаринів, однак попередили, що необхідно вживати невелику кількість цих цитрусових. За їх словами, кожен день потрібно з’їдати 2-3 мандаринки, і тільки в першій половині дня. Надмірне захоплення цим цитрусом може спровокувати бродіння і алергічні реакції.